EKOLOGIŠKI BIO TEPALAI

Molylub Green programa yra tepalų ir tepimo poveikio aplinkai apžvalga cheminiu požiūriu. Ji skirta apžvelgti mūsų dabartinį supratimą ir pateikti keletą konkrečių pavyzdžių, kaip tepalų chemijos optimizavimas gali padėti sumažinti žmogaus veiklos poveikį aplinkai. Tepalai daro poveikį šiam poveikiui daugeliu atžvilgių, tačiau jie turi ypač svarbų indėlį energijos taupymo, atliekų kiekio mažinimo ir ilgalaikių gaminių kūrimo srityse. Tikrai ekologiški tepalai yra tie, kurie optimizuoja energijos vartojimo efektyvumą ir sumažina įrengimų, kuriuos jie tepa, susidėvėjimą ir maksimalų tarnavimo laiką, siekiant sumažinti reikalingą tepalų kiekį. Manoma, kad didėjant šių kriterijų svarbai renkantis ir projektuojant tepalus bus plačiau naudojami aukštos kokybės baziniai sintetiniai skysčiai ir efektyvūs priedai.

Siūlomi veiksmai

1. Įrangos projektavimas. Kreipkitės į techninę pagalbą, kad įsitikintumėte, jog įrangos pasirinkimas buvo optimizuotas atsižvelgiant į aplinkos ir tribologinius įvertinimus.
2. Medžiagos pasirinkimas. Produktų pasirinkimas gali apimti priedų kombinacijas, ilgesnio (Long-Life) keitimo tepalus, perdirbtas alyvas arba biologiškai skaidžius ar aplinkai nekenksmingus produktus.
3. Priežiūra. Apsvarstykite specialius priežiūros elementus, kad sumažintumėte skystų atliekų kiekį ir pagerintumėte mėginių ėmimo procedūras. Peržiūrėkite būklės stebėjimo testavimą, ypač rezultatus ir sėkmę. Periodiškai atlikite tepalų tyrimą. Nustatykite tinkamos gedimų analizės, įskaitant tepimo gedimų režimų ir poveikio analizę, gaires.
4. Būklės stebėjimas. Greitais patikrinimais vietoje paprastai galima nustatyti, ar alyvą reikia regeneruoti, ar mašiną vargina perkrovos. Aktyvus alyvos testavimas apsaugo nuo žalos. Priešingai, daugeliui kitų bandymų / stebėjimo metodų reikia, kad jau būtų padaryta tam tikra žala tiriamam objektui.
5. Lokalus regeneravimas. Tepalą dažnai galima veiksmingai apdoroti, kol jis yra įrangoje, ir daugeliu atvejų jis gali likti darbiniame cikle. Reikėtų būti atsargiems, kad būtų išvengta netyčinio alyvos, prieš tai apdorotos filtravimo įranga, teršalų užteršimo, jei reikia, nutekamieji korpusai ir žarnos turi atskirus turbininių alyvų ar fosfatų esterių korpusus.
6. Pakartotinis naudojimas ar utilizavimas. Siūlomos nebrangios šalinimo alternatyvos, nes skystis dažnai gali būti naudojamas mažiau reikalaujančioms reikmėms tiek vietoje, tiek kitose pramonės šakose. Pavyzdžiui, iš mineralinės alyvos galima pagaminti pjovimo skystį arba perdirbti.
7. Mokymai. Teisingi veiksmai reikalauja, kad sprendimų priėmėjai gerai žinotų savo veiksmus, neveikimą ir alternatyvas. Produktai, įranga ir taisyklės greitai keičiasi, todėl juos reikia periodiškai atnaujinti. Apsvarstykite galimybę paprašyti tiekėjų pristatyti pranešimus arba susitarti, kad pramonės ekspertai surengtų specialius mokymus. Nuolatinis, dvipusis bendravimas yra būtinas.
8. Atkaklumas. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra parodyti, kad buvo stengiamasi sumažinti eksploatacijos ir (arba) išsiliejimo poveikį aplinkai. Nors tai gali neapsaugoti nuo baudų, esant išsiliejimams, tai gali sumažinti problemų tikimybę ir (arba) sumažinti pasekmes aplinkai.


Biologinė hidraulinė alyva