APIE MUS

Metalo tekinimo emulsija

Pramoniniai tepalai, alyvos

Inžinieriniai sprendimai, įrenginiai ir eksploatacinės medžiagos pramonei
Mechanica UAB specializuojasi tiekti Lietuvos pramonės įmonėms kompleksines mechaninės inžinerijos paslaugas.
Siūlome visą gamybos procesui reikiamos tepimo sistemos projektavimo, montavimo, instaliavimo, paleidimo-derinimo paketą, eksploatacinių medžiagų parinkimą, jų filtravimo, regeneravimo ir utilizavimo sprendimus. Spektre naujausios technologijos PFPE tepalas bei saugi aplinkai Biologinė alyva

Įrangos specifikacijos tepalas

Kalbant apie biudžetą, dauguma techninės priežiūros komandų jaučia spaudimą nuveikti daugiau su mažiau – dėl to nepastebimi įrangos būklės kintamieji, pvz., tepimas. Mūsų mašinų tepimo ekspertai padeda jums įveikti šiuos iššūkius. Mes laikomės geriausios praktikos ir naudojame tinkamas valdymo priemones, kad pašalintume pagrindinę įrangos gedimo priežastį prie jos šaltinio – padidintume bendrą jūsų produktyvumą ir sumažintume reaktyvų vertinimą bei neplanuotas prastovos laiką. Tepalo atitikmuo pateikiamas profesionalaus parinkimo sąraše.

Pramoninio tepimo paslaugos gamintojams

Mūsų tepimo valdymo patirtis ir geriausi savo klasėje procesai užtikrina išmatuojamus rezultatus visame procese ir atskiroje gamyboje, optimizuodami verslo funkcijas visose organizacijose. Pramoninis tepimas yra efektyvaus mašinų veikimo ir ilgaamžiškumo kertinis akmuo. Be tinkamo tepimo, trintis, šiluma ir susidėvėjimas gali labai sugadinti įrangą, todėl padidės priežiūros išlaidos ir neplanuotos prastovos. Čia atsiranda mūsų specializuotos pramoninio tepimo paslaugos.

Mūsų misija

Tiekti novatoriškus konstrukcinius tepimo būdų parinkimo gamybinei įrangai sprendimus, optimizuoti technologinio ciklo darbą. Ekonomiškais , techniškai racionaliais produktais ir paslaugomis užtikrinti saugų kliento įrangos darbą, didinti jos našumą, ilgaamžiškumą, apsaugoti nuo gedimų, prastovų, taupyti išlaidas eksploatacinėms medžiagoms. Siūlome pilnai išbaigto ciklo sprendimus:


  • Konstrukcinis projektas
  • Tepimo sistemos elementai ir jų instaliacija
  • Eksploatacinės medžiagos, regeneravimas, utilizavimo priemonės
  • Sistemos aplinkosauga ir monitoringas

Kaip specializuotas partneris, rūpinamės visais tepimo valdymo procesų aspektais. Teikiame mašinų tepimo paslaugas kaip alyvos ir tepimo užsakomųjų paslaugų dalį. Jų apimtis visada paruošiama individualiai kiekvienam klientui, atsižvelgiant į gamyklos specifiką ir techninės priežiūros paslaugų reikalavimus.

Pramoninio tepimo paslaugos

Komponentų, tokių kaip grandinė, vielinis lynas, ritinėliai, įvorės, guoliai ir kt., tepimas yra labai svarbus patikimam įrangos veikimui.​ Mechanica UAB siūlo ekspertų patarimus dėl tinkamo tepimo praktikos, tinkamo tepalų pasirinkimo, įrangos gedimų šalinimo bei kito tepimo paslaugas, kurios gali padėti įrangai veikti ilgiau. Geriausios praktikos tepimas ir alyvos būklės stebėjimas gali žymiai padidinti turto eksploatavimo laiką ir našumą, todėl verta tęsti šias tikslias priežiūros užduotis.

Mūsų tepimo produktai, paslaugos ir alyvos būklės stebėjimo sprendimai sukurti taip, kad iš jūsų gamyklos išnaudotų visas galimybes – nuo tinkamo tepalo identifikavimo ir panaudojimo tinkamu momentu iki sertifikuotos laboratorinės analizės, skirtos nusidėvėjimui, chemijai ir užterštumui nustatyti.

Bendradarbiaudami su tiekimo partneriu MOLYLUB galime atlikti auditą ir padėti optimizuoti jūsų esamą pramoninio tepimo programą. Mes dirbame su jumis kurdami pritaikytą tepimo sprendimų strategiją, naudodami tinkamą tepalą tinkamu laiku ir kiekiu, kad jūsų turtas veiktų sklandžiai.

Pramoninio tepimo pardavimas ir paslaugos

Naudodami aukščiausios kokybės tepalus ir neprilygstamą aptarnavimo patirtį, Mechanica UAB padės jūsų įrangai veikti efektyviau ir pasiekti mažiausias bendrąsias nuosavybės išlaidas.

Mechanica UAB tiekia aukščiausios kokybės pramoninius tepalus visiems jūsų įrangos poreikiams. Tai padeda maksimaliai padidinti gamybą, tuo pačiu sumažinant prastovos laiką, energijos sąnaudas ir atliekas. Mūsų išskirtinė platintojų partnerystė su MOLYLUB Specialty Products apima Novarol pramoninių tepalų liniją ir visą Molylub pramoninių produktų portfelį. Mechanica UAB neturi apimčių apribojimų, kai reikia teikti pagal paskirtį tinkamus produktus ir paslaugas.

Silikono tepalas