Suvirinimo tūtos apsaugos tepalas

Suvirinimo tūtų apsauginis tepalas                                                  

Rūšis

Darbinės temperatūros, ºC

Kietėjimo temperatūra, ºC

Pagrindas

Panaudojimas, savybės

 

 

 

Molyduval

Orgon VSB

 

 

 

 

-50 iki -

 

 

 

 

52

 

 

 

 

Sint. POE / Paraf

Konsistencinės suvirinimo tepimo pastos.

Indikacinės melsvos spalvos, pilnai sintetinis besilikonis suvirinimo aparatų antgalių tepalas su puikiomis virinamo metalo lašų atstūmimo nuo darbinio paviršiaus prikepimo savybėmis. atsparus daugeliui paprastai naudojamų tirpiklių, degalams, verdančiam vandeniui, rūgštims ir šarmams. M4N-50.

 

Konsistenciniai tepalai suvirinimo automatams

Binzel Dusofix pasta 1 kg

Besilikonis suvirinimo aparatų antgalių tepalas

MOLYDUVAL Orgon VSB yra indikacinės melsvos spalvos, pilnai sintetinis besilikonis suvirinimo aparatų antgalių tepalas su puikiomis virinamo metalo lašų atstūmimo nuo darbinio paviršiaus prikepimo savybėmis.

MOLYDUVAL Orgon VSB yra atsparus daugeliui paprastai naudojamų tirpiklių, degalams, verdančiam vandeniui, rūgštims ir šarmams.

Savybės

  • Prailgina suvirino apratų kontaktinės dallies, purkštuvų tarnavimo laiką.
  • Užtikrina angalio angos ertmės stabilumą, tolygią dujų tėkmę
  • Išskirtinė antgalių ir suvirinimo stalų antikorozinė apsauga
  • Suderinamas su suvirinimo medžiagomis
  • Ekonomiškas naudojime, taupo laiką ir sąnaudas
  • Sudėtye neturi latakus kemšančių besigumuojančių silikonų
  • Neturi halogenizuotų komponenčių
  • 100% aktyvacijos produktas be tirpiklių ar korozinio vandens

Pritaikymas

·    GMA suvirinimo aparatai

·    Suvirinimo aparatų purkštuvams, antgaliams, uždangoms

·    Suvirinimo fakelams

·    Pusautomačių rankenų tutu apsaugai

·    Suvirinimo darbams, kai riekalingas sutepimas – apsauga tirštu tepalu

Naudojimo instrukcija

Slėginiu įrankiu, teptuku ar automatine tepimo sistema.

TECHNINIAI PARAMETRAI

Specifikacijos

Vnt.

Rezultatai

Pramoninė specifikacija

DIN 51502

 

M4N-50

Bazinė alyva

 

 

Sintetinė parafininė

Spalva

 

 

melsva

Tankis prie 15ºC

SEB 181301

kg/m³

980

Darbinis kūginis įsiskverbimas prie 25 ºC

DIN ISO 2137

0,1·mm

160

Klasifikacija pagal NLGI

DIN 51818

-

ca. 4

Bazinė alyvos klampa

DIN 51 562

ISO VG

5

Peleningumas

 

%

8-10

SiO2 kiekis pelenuose

 

%

67

AlO3 kiekis pelenuose

 

%

13

Garuojamumas

20val/100C

%

< 0,04

 

PASTA APSAUGANTI NUO TIŠKALŲ

Keramikinė suvirinimo instrumento apsauga nuo metalo kibirkščių privirinimo

Molylub Antis Spatter OS – profesionali ilgalaikė (iki aštuonių valandų) suvirinimo instrumento apsauga. Ji patikimai apsaugo ruošinius nuo suvirinimo metu lekiančių metalo kibirkščių ir neįtakoja suvirinimo siūlės. Vieną kartą padengus paviršių šia keramikine suvirinimo instrumento apsauga, galima juodinti, anoduoti, galvanizuoti arba lakuoti metalo paviršius. Minėtoji apsauga neužteršia suvirinimo aparatų antgalių, bet prailgina dujinių ir kontaktinių antgalių tarnavimo laiką.

Keramikinės suvirinimo instrumento apsaugos naudojimo sritys: Molylub Antis Spatter OS skirta lazeriniam ir plazminiam suvirinimui.

Naudojimo nurodymai:

1. Prieš pradedant naudoti Molylub Antis Spatter OS produktą, patariama patikrinti naujo suvirinimo degiklio antgalio prisišliejimo prie suvirinimo tūtos sandarumą.

2. Įstačius naują suvirinimo degiklio antgalį ir prieš naujos suvirinimo tūtos pritaikymą, reikia plonu sluoksniu užpurkšti Molylub Antis Spatter OS ant viso suvirinimo degiklio antgalio ir elektrodo darbinės dalies paviršiaus.

3. Palaukti, kol išdžius ant suvirinimo antgalio ir elektrodo paviršiaus Molylub Antis Spatter OS sluoksnis. Visa tai turi trukti ne ilgiau kaip 60 sekundžių.

4. Plono Molylub Antis Spatter OS apsaugos sluoksnio padengimas netrukdo praeiti dujoms per kamšalo išgrąžą.

5. Padengimas storesniu Molylub Antis Spatter OS apsaugos sluoksniu nepagerina suvirinimo rezultato. Pernelyg didelis šios apsaugos sluoksnio kiekio padengimas pablogina įrenginio darbo kokybę.

6. Įstatyti suvirinimo tūtą virš antgalio ir elektrodo darbinės dalies. Šiame tarpsnyje yra tūta nepadengiama  Molylub Antis Spatter OS apsaugos sluoksniu.

7. Laikykite suvirinimo pistoleto tūtą maždaug 8-10 cmatstumu nuo balionėlio su aerozoliu ir taip nukreipkite aerozolio srovę, kad išorinėje suvirinimo tūtos sienelių pusėje susidarytų plonas Molylub Antis Spatter OS apsaugos sluoksnis. Reikia padengti tik pusę išorinės sienelės gylio, nes kaip tik šioje srityje Molylub Antis Spatter OS apsaugos sluoksnis prilimpa prie suvirinimo instrumento paviršiaus.

8. Palaukti, kol „Molylub Antis Spatter OS“ sluoksnis išdžius (tikrinti lengvu piršto prisilietimu: jeigu nelimpa, vadinasi sluoksnis yra išdžiūvęs) ant išorinės sienelės. Visa tai trunka maždaug 60 sekundžių.

9. Kol vyksta apsauginio sluoksnio džiūvimas, reikia suvirinimo pistoletą laikyti 8 -10 cmatstumu nuo balionėlio su aerozoliu.

10. Reikia toliau tęsti purkšti „Molylub Antis Spatter OS“ apsaugos sluoksnį į vidų ir visu tūtos vidinės sienelės paviršiumi. Prieš purškimą nereikia išimti tūtos.

11. Palaukti, kol „Molylub Antis Spatter OS“ sluoksnis išdžius (tikrinti lengvu piršto prisilietimu: jeigu nelimpa, vadinasi sluoksnis yra išdžiūvęs) ant vidinės sienelės.

12. Šiame proceso tarpsnyje gaunamas plonas „Molylub Antis Spatter OS“ produkto sluoksnis, kuriuo yra padengtos tūtos išorinė ir vidinė sienelės.

13. Šie nurodymai nesusiję su tais atvejais, kai „Molylub Antis Spatter OS“ apsaugos sluoksnis padengia išeinančią suvirinimo degiklio antgalio suvirinimo virvę (elektrodą). Kai vyksta pirmasis suvirinimo lanko uždegimas, „Molylub Antis Spatter OS“ apsaugos sluoksnis pasišalina iš elektrodo ir neįtakoja suvirinimo vonios darbo.

14. Kai „Molylub Antis Spatter OS“ apsaugos sluoksnis išdžiūsta (tikrinti lengvu piršto prisilietimu: jeigu nelimpa, vadinasi sluoksnis yra išdžiūvęs), galima pradėti suvirinimo darbą. Ant aerozolio balionėlio gali būti užrašyta, kad prieš pradedant suvirinimo darbus, reikia palaukti 15 minučių.  Visgi eksperimentai parodė, kad jeigu „Molylub Antis Spatter OS“ išdžiūsta (tikrinti lengvu piršto prisilietimu: jeigu nelimpa, vadinasi sluoksnis yra išdžiūvęs), tai pirmasis suvirinimo lanko uždegimas stipriai suriša dangą su antgalio ir suvirinimo degiklio tūtos paviršiumi be įrenginio darbo efektyvumo nuostolių.

15. Norint sutrumpinti „Molylub Antis Spatter OS“ apsaugos sluoksnio džiūvimo laiką, galima prieš jį naudojant, apie 5 sekundes pakaitinti antgalį ir suvirinimo degiklio tūtą. Įkaitinimo procese reikia atskirti tūtą ir antgalį. Tai atliekant, būtina dėvėti apsaugines pirštines, nes yra įkaitusios suvirinimo aparato dalys. Toliau vadovaukitės aukščiau aprašytais nurodymais, pradėdami nuo pirmojo punkto.

Jeigu Molylub Antis Spatter OS sluoksniu yra padengiamos karštos suvirinimo aparato dalys, tai neįtakoja jo panaudojimo kokybės, tik sutrumpina minėtojo produkto džiūvimo laiką.

16. Šį produktą galima naudoti kaip suvirinimo instrumento apsaugą, veikiančią iki 8 valandų be pakartotinio sluoksnio padengimo.