Klijų aerozolis

Klijuojamieji aerozoliai

Rūšis

Tankis prie 20°C, kg/m3  

Spalva

Pagrindas

Panaudojimas, savybės

 

 

 

Molyduval

Tack Spray

 

 

 

 

780

 

 

 

 

 

skaidri

 

 

 

DME/ butanas

 

Tekstilės pramonei skirti klijavimo aerozoliai.

Pramoniniai aerozoliniai klijai - efektyvūs, atsparūs didelėms apkrovoms pramoniniai klijai aerozolinėje pakuotėje greitam didelių plotų darbinių paviršių tarpusavio suklijavimui. Tinka įvairiausių medžiagų, tokių kaip polistirolo putplasčiai, izoliacinės dangos, veltinio, natūralaus ir sintetinio džiuto pluošto, gelumbės, tekstilės, audėklo, vatos, binto, įvairių sintetinių medžiagų, polietileno plėvelės, kartono, tolio, popieriaus, klijavimui tarp savęs ar prie kieto pagrindo kaip metalo, medienos, stiklo, keramikos. Gaunama elastinga, netrūkinėjanti klijų plėvelė

 

Pramoniniai aerozoliai

Klijų aerozolis tekstilei

Pramoniniai aerozoliniai klijai

MOLYDUVAL Tack Spray yra efektyvūs, atsparūs didelėms apkrovoms pramoniniai klijai aerozolinėje pakuotėje greitam didelių plotų darbinių paviršių tarpusavio suklijavimui.

MOLYDUVAL Tack Spray tinka įvairiausių medžiagų, tokių kaip polistirolo putplasčiai, izoliacinės dangos, veltinio, natūralaus ir sintetinio džiuto pluošto, gelumbės, tekstilės, audėklo, vatos, binto, įvairių sintetinių medžiagų, polietileno plėvelės, kartono, tolio, popieriaus, klijavimui tarp savęs ar prie kieto pagrindo kaip metalo, medienos, stiklo, keramikos. Gaunama elastinga, netrūkinėjanti klijų plėvelė.

Savybės

·        Efektyviai didelį klijuojamąji plotą padengianti klijų danga

·        Suformuoja elastingą, nelūžinėjančią ir negeltonuojančia klijų dangą, kuri negadina paviršiaus ir klijuojamosios medžiagos.

·        Saugus aplinkai, sudėtyje nėra FCKW

·        Lipnumą išlaiko keletą minučių, todėl galima kokybiškai atlikti visas operacijas ir patikslinti klijuojamų paviršių padėtį

·        Perteklius lengvai pašalinamas nuo paviršiaus su tirpikliais

·        Skaidri, nekeičianti darbinio paviršiaus spalvos plėvelė

·        Puikus lipnumas ir atsparumas vandens nuplovimui

·        Universalaus panaudojimo pramonėje, statybose, buityje ir rankdarbiams.

Pritaikymas

  • ·        Naudotini kaip kontaktiniai, montažo ar prikabinimo klijai
  • ·        Įvairios medžiagoms iš vinilo, plastiko, polietileno plėvelių,  odos, poliuretano, paralono, akytosios gumos, juodųjų ir spalvotųjų metalų, keramikos, kartono ir t. t. klijuoti tarpusavyje ar prie kieto paviršiaus (metalo, medžio ir pan.)
  • ·        Folijos priklijavimui prie darbinio paviršiaus
  • ·        Baldų gamyboje ir remonte, klijuojant audinius, įkamšas, bilijardo stalų dangoms
  • ·        Statybose, izoliacinių dangų prie sienų priklijavimui
  • ·        Tekstilėje, mažų iškarpų ar didelių išklotinių išdėstymui, modeliavimo ir sukirpimo baruose bei cechuose, siuvinėjimo ir aplikacijų darbuose.
  • ·        Auto remonto dirbtuvėse, automobilio apkaloms ir vidinei apdailai remontuoti.

Naudojimo patarimai

Įsitinkinkite ar visi paviršiai yra švarūs, sausi ir nuriebalinti. Prieš naudodami klijus gerai suplakite. Purškite iš 12 – 18 cm. atstumo. Purškite abu klijuojamus paviršius. Porėtas dangas suglauskite iš karto, klijuojant lygias dangas palaukite 5-10min. Suglauskite abu paviršius ir palaikykite kol klijai sulips.