Juostiniams pjūklams

Juostinių metalo pjovimo staklių aušinimo-tepimo skystis

Juostinio pjūklo alyva

Diskinio pjūklo emulsija

Juostinio pjūklo alyva

1. Tepimas mikro apipurškimo neskiedžiama sintetine alyva  

MQL (Minimum Quantity Lubrication)

Rūšis

Klampumas prie 40ºC, mm2 /s

Laisvo pjovimo minkšti plienai

Kietinti + grūdinti plienai

Nerūdijantis plienas

Aliuminis

Neanglingi sunkieji metalai

Panaudojimas, savybės

 

Molylub

BandSaw Micro 51SP

 

 

40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juostinių metalo pjūklų neskiedžiama, pilnai sintetinė alyva su išvestiniais energetiniais, riebiaisiais tepimo komponentais, sieringais aukštaslėgiais priedais metalų aušinimo mikropurškimui apdirbimo operacijoms.

2. Tepimas specialia neskiedžiama pjovimo alyva

Rūšis

Klampumas prie 40ºC, mm2 /s

Laisvo pjovimo minkšti plienai

Kietinti + grūdinti plienai

Nerūdijantis plienas

Aliuminis

Neanglingi sunkieji metalai

Panaudojimas, savybės

 

Molylub

BandSaw CUT 22

 

 

22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aukšto rafinuotumo mineralinės alyvos ir sieringų aukštaslėgių priedų, korozijos inhibitorių pagrindo juostinių pjūklų aušinimo skystis.

Puiki antikorozinė apsauga, atspara perkaitimų oksidacijai, mažas garuojamumas. 

3. Tepimas pusiau sintetine skiedžiama emulsija

Rūšis

Mineralinės alyvos kiekis, %

Klampumas prie 20ºC, mm2 /s

Darbinė koncentracija, %

Panaudojimas, savybės

 

Molylub

BandSaw Fluid H Extra

 

 

40

 

 

230

 

 

5 - 7

Aukštakokybis emulsuojantis skystis su EP priedais (didelių krūvių pernešimui) sudėtingoms juostinio pjūklo pjovimo operacijoms. Normalaus, sudėtingo pjovimo plienai, specialūs jų lydiniai,  pilkasis špižius, geležis su sferoidiniu grafitu, tąsusis špižius, aliuminis ir kt.

 
Juostiniai pjūklai turi platų pritaikymo spektrą dar platesnėje pramonės šakoje. Šiuos įrankius, dažniausiai naudojamus metalų ir medienos asortimentams pjauti, galima rasti praktiškai bet kurioje medžio apdirbimo ar metalo dirbtuvėje.
 
Žinoma, kaip ir bet kuriam specializuotam įrankiui, šiems pjūklams reikia nuolatinės priežiūros. Ieškodami būdų, kaip išlaikyti savo juostinius pjūklus kaip naujus, pjūklelio tepimas turėtų būti vienas iš svarbiausių jūsų prioritetų. Tačiau imdamiesi šių ašmenų sutepimo veiksmų, turėsite atsižvelgti į šiuos patarimus.
 
Ieškant pjovimo aušinimo skysčio
 
Daugelis kompanijų, gaminančių pjūklelių tepalus, savo produktus kuria atsižvelgdami į pjovimą. Pavyzdžiui, pramoninėse mašinose naudojami tepalai savo struktūra ir funkcijomis dažnai skiriasi nuo tų, kurie naudojami ant pjūklų. Tokiu atveju turėsite apsiriboti tik specialiai sukurtu pjūklelių tepalu. Naudojant kitos rūšies pramoninius tepalus, jūsų peiliai gali susilipti ir žymiai apsunkinti pjovimo medžiagas.
 
Negalima taupyti aušinimo skysčio
 
Net specializuotose pramonės šakose daugelis žmonių keičiasi terminais „aušinimo skystis“ ir „tepimas“. Tačiau tai yra du labai skirtingi skysčiai. Nors pjūklelio alyva padės sklandžiai pjauti, aušinimo skysčiai daugiausia padeda apsisaugoti nuo šilumos pertekliaus. Taigi, aušindami ar tepdami pjūklo ašmenis, nepamirškite, kad vienas neužima kito.
 
Tepalas negali visko sutvarkyti
 
Tepimas yra tiesiog viena iš daugelio priežiūros procedūrų, kurių juostinis pjūklas reikalauja tinkamai atlikti savo darbą. Norėdami, kad pjūklai būtų tiksliai pjaustomi, taip pat turėsite būti priderinę įrankio siurblius ir skiedros filtrus prie atitinkamo pjovimo disko skysčio.
 
Tinkamai prižiūrint, geras juostinis pjūklas gali tarnauti dešimtmečius, jei ne visą gyvenimą. Kad užtikrintumėte kuo tikslesnius pjūvius, turėsite sekti tepimą ir trumpą kitų užduočių sąrašą.

BandSaw juostinių pjovimo staklių juostos ašmenų tepimas aušinimas alyva

Molylub BandSaw Miro CUT the exclusive Micro Mist Coolant is the 21st century Solution for band saw blade lubrication. This environmentally friendly, vegetable oil based coolant is designed for your toughest structural band sawing jobs- without the coolant mess and hazards:

  • Applies in a fine mist Directly onto the blade before it enters the cut
  • A thin sheen provides full protection to glide the blade through your material
  • For all profiles from channel to tubes to jumbo wide flange beams and columns
  • Glides chips away with lubricated ease