Gofruotuvo veleno atraminių guolių tepalas

Drėgno sekcijos įrangos konfigūracija

Visoje gofruotojo kartono gamybos linijoje šlapio galo įranga yra pagrindinė gofruotojo kartono formavimo įranga, kuri daugiausia susijusi su žaliavinio popieriaus, klijų, garų ir kitų veiksnių įtaka popieriaus formavimo kokybei. Todėl spręstina problema yra kartono kokybės problema. Pagrindinė vieno paviršiaus gofruotojo šlapio galo įranga turėtų pasirinkti pažangią technologinę įrangą, teigiamo slėgio kasetinio tipo viengubo paviršiaus mašiną. Labai svarbu skaitmeninis reguliuojamo tarpo rodymas ir klijų kiekio kontrolė.

Gofravimo staklių PFPE tepalas

Tarp kadrinės įrangos pjaustymo staklės yra ta įranga, kuri turi įtakos darbo efektyvumui, o jos pasirinkimas yra labai svarbus. Pjaustymo mašinos peilis turi būti judinamas, o perkant plytelių vielą reikia atsižvelgti į dulkėms atsparų pjovimo peilio ir užspaudimo kreiptuvo apdorojimą, nes naudojant faktiškai peilio dulkės nukris ant lygaus kreipiamojo bėgelio. . Tvarkant peilį sunku pajudinti peilį ar užspaudžiamąjį ratą, taip pat dažno išjungimo reiškinys. Minimalus intervalas tarp užspaudimo ratų turėtų užtikrinti tikrąją 50 mm pjovimo linijos padėties nustatymo metodo vertę ir išdėstymo peilio tikslumą. Kai kurie gamintojai teigia, kad gali pasiekti +? mm, bet praktikoje bus 1-2mm paklaida, todėl reikia personalo Dažnas testavimas, mažas efektyvumas; keli užspaudimo rato būdai, gali atitikti kelių tipų užspaudimo reikalavimus.

PFPE tepalas gofravimui

Veleno guolio baltas PFPE tepalas

Gofruotojo kartono gamybos linija yra gofruotojo kartono gamybos linijos santrumpa. Tai supaprastinta darbo linija, sudaryta iš gofruoto ritinėlių, klijavimo, klijavimo, padalijimo ir presavimo, kartono skersinio pjaustymo į specifikacijas ir galiausiai kiemo produkcijos. Pavyzdžiui, vieną paviršių gofruoto popieriaus gamybos liniją paprastai sudaro ritininio popieriaus atrama, vieno profilio gofruoto kartono formavimo mašina ir rotacinis popieriaus pjovimo įrenginys. Ritininio popieriaus medžiaga ir bulvių arba kukurūzų krakmolo rišiklis yra naudojami nuolat gaminti ir supjaustyti pagal reikiamas specifikacijas. Gofruotam kartonui pagaminto kartono nereikia džiovinti ar džiovinti. Tuo pačiu metu jis gali būti naudojamas kartu su klijų mašina arba fanera, gaminant gofruotąjį kartoną su daugiau nei trimis sluoksniais.

Rūšis

Darbinės temperatūros, ºC

Lašėjimo temperatūra, ºC

Pagrindas

Panaudojimas, savybės

Molylub FluorTec MYA 242

carrugator grease

 

-36 iki + 260

Trumpalaikės iki +300

 

 

nėra

 

 

PFPE+ PTFE

Gofruotuvo velenų tepalas

atraminiams guoliams, slėgio velenų, pakaitintuvo ir prieškondicionavimo riedėjimo guoliams tepti skirtas brangiausios technologijos nedegus baltas aukštatemperatūrinis perfloruotos alkil-polieterių bazinės alyvos ir mikronizuoto PTFE tirštiklio bei antikorozinių priedų pagrindo tepalas. Turi maistinę H1 specifikaciją, todėl tinkamas maistinės pakuotės gamybai.

Molylub FluorTec MYA 522

carrugator grease

 

-32 iki + 270

Trumpalaikės iki +300

 

 

nėra

 

 

PFPE+ PTFE

Dar aukštesnio ISO VG 500 klampumo bazinės pefluorotos alyvos pagrindo tepalas lėtesnėms velenų guolių apsukoms.

PFPE tepalas kartono mašinai

Pjovimo mašina iš ritės į lakštą:

Puikiai sukonstruotas ir sukurtas taip, kad būtų galima spartinti gofruotojo kartono gamybą ir išskirtinį pjovimą, nepažeidžiant lentos griovelių iki paprasto popieriaus. Kaip puiki alternatyva rankiniu būdu valdomai lentų mažinimo mašinai. prietaisą galima naudoti kaip atskirą įrenginį arba jį galima pritvirtinti su gofravimo įtaisu. Jei reikia, suteikiama P.I.V pavaros zona, kad būtų užtikrintas teisingas lakšto pjaustymas pagal reikiamą laikotarpį ir išvalytas, kad pakeistumėte ir atliktumėte. Pristatymo konvejerio stovas įrengtas siekiant išsaugoti lapus. Šis įrankis skirtas besaikiai gamybai ir akimirksniu nuleisti lakštus arba gofruotą plokštę nepažeidžiant rievės ir įdėklo popieriaus. dažnai šis įrankis naudojamas kaip nepriklausomas įrenginys tiesioginiam ir teisingam lakštų pjovimui.

Molylub FluorTec MYA 522 yra nedegus baltas aukštatemperatūrinis perfloruotos alkil-polieterių bazinės alyvos ir mikronizuoto PTFE tirštiklio bei antikorozinių priedų be sodos nitritų pagrindo tepalas. Jis yra pilnai chemiškai ir fiziškai inertiškas visų rūšių agresyvioms skysčių bei dujų terpėms (išskyrus jo išplovimui skirtiems floruotiems tirpikliams), taip pat terminei ir jonizuotai radiacijai. Speciali priedų sistema suteikia tepalui ekstremalių apkrovų pernešimo gebą ir atsparą dėvėjimuisi. Trinties koeficientas (SRV testo rezultatas) yra išskirtinai žemas ir stabilus, garantuojant ilgalaikę suteptu šiuo tepalu trinties paviršių apsaugą. Tepalas turi aukštą mechaninį stabilumą ir mažą alyvos iš jo separaciją, kas leidžia užtikrinti tolesnį termo stabilumą ilgalaikio tepimo intervale.

Molylub FluorTec MYA 522 yra puikiai suderinamas su plačiai naudojamų sandariklių., elastomerų, tarpinių medžiagomis, plastikais bei metalais.

Visos tepalo medžiagos atitinka Maisto ir Vaistų Administracijos (FDA) pozityvių medžiagų sąrašą ir yra sertifikuotas kaip NSF klases H-1 maistinis tepalas netiesioginiam kontaktui su apdirbama produkcija.

 

 

 

 

Molylub FluorTec 522 FG yra skirtas visų tipų guolių, slydimo paviršių ir jungčių, veikiamų ekstremaliai aukštų temperatūrų ar agresyvių terpių, tepimui kai standartiniai tepalai neišlaiko tokio darbinio režimo. Dažnai šio tipo tepalas naudojams stiklo pramonės džiovyklose, apdeginimo krosnyse, šilumokaičių sistemose, tekstilės pramonės džiovyklose, chemijos pramonės maišyklėse, karštų klijų velenėlių guoliams baldų pramonėje, gofruoto popieriaus gamybos velenų tepimui ir pan.

 

 

 

 

 

 

Gofravimo įrangos konfigūracija

Tarp kadrinės įrangos pjaustymo staklės yra ta įranga, kuri turi įtakos darbo efektyvumui, o jos pasirinkimas yra labai svarbus. Pjaustymo mašinos peilis turi būti judinamas, o perkant Taivano plytelių vielą reikia atsižvelgti į dulkėms atsparų pjovimo peilio ir užspaudimo kreiptuvo apdorojimą, nes naudojant faktiškai peilio dulkės nukris ant lygaus kreipiamojo bėgelio. . Tvarkant peilį sunku pajudinti peilį ar užspaudžiamąjį ratą, taip pat dažno išjungimo reiškinys. Minimalus intervalas tarp užspaudimo ratų turėtų užtikrinti tikrąją 50 mm pjovimo linijos padėties nustatymo metodo vertę ir išdėstymo peilio tikslumą. Kai kurie gamintojai teigia, kad gali pasiekti +? mm, bet praktikoje bus 1-2mm paklaida, todėl reikia personalo Dažnas testavimas, mažas efektyvumas; keli užspaudimo rato būdai, gali atitikti kelių tipų užspaudimo reikalavimus.

Gamybos valdymo sistema

Be gamybos vietos stebėjimo, gamybos valdymo sistemoje turi būti pilnas gamybos duomenų surinkimas, statistika ir spausdinimas. Pavyzdžiui: gamybos planavimo sąrašo spausdinimas, produkcijos popieriaus atsargų sąrašo spausdinimas ir gamybos etikečių spausdinimas. Be to, gamybos etiketėje reikalaujama, kad pirkėjai ir tiekėjai reikalautų, kad išvesties formatas atitiktų jų gamintojo formatą, o gamybos valdymo sistema turi veikti visiškai, tačiau daugeliu atvejų nėra konfigūracijos ir jūs turite išleisti pinigų, kad galėtumėte jį nusipirkti, kai to prireiks ateityje.