Kartono pakuotės gamyba

Gofruoto kartono pakuotės gamybos tepalai 

  • Gofruotuvo veleno guolių tepalas                      

Rūšis

Darbinės temperatūros, ºC

Lašėjimo temperatūra, ºC

Pagrindas

Panaudojimas, savybės

 

 

 

IKV

Triboflon MYA 242 FG

carrugator grease

 

 

 

 

 

 

-36 iki + 260

Trumpalaikės  iki +300

 

 

 

 

 

nėra

 

 

 

 

PFPE+ PTFE

Perfluoruoti PFPE gofruotuvų tepalai.

Gofruotuvo velenų atraminiams, slėgio velenų, pakaitintuvo ir prieškondicionavimo riedėjimo guoliams tepti skirtas brangiausios technologijos nedegus baltas aukštatemperatūrinis perfloruotos alkil-polieterių bazinės alyvos ir mikronizuoto PTFE tirštiklio bei antikorozinių priedų pagrindo tepalas. Turi maistinę H1 specifikaciją, todėl tinkamas maistinės pakuotės gamybai.

 

 

 

 

IKV

Triboflon MYA 502 FG

carrugator grease

 

 

 

 

 

 

 

-32 iki + 270

Trumpalaikės  iki +300

 

 

 

 

 

nėra

 

 

 

 

PFPE+ PTFE

 

 

 

Maistinės pakuotės goruotuvų tepalai.

Dar aukštesnio ISO VG 500 klampumo bazinės pefluorotos alyvos pagrindo tepalas lėtesnėms velenų guolių apsukoms.

FG - maistinė NSF H1 kategorija

  • Gofruotuvo guolių valikliai                      

Rūšis

Pagrindas

Spalva

Tankis

Panaudojimas, savybės

 

 

 

IKV

SOLV MX

 

 

 

 

 

Fluorinuot

skystis

 

 

 

 

skaidri

 

 

 

 

1116

 

PFPE valikliai.

Gofruotuvo guoliams naudotų perfluoruotų tepalų remontinis valymo skystis fluorinuotų tirpiklių pagrindu. Paprasta PFPE tepalai kitai valikliais nenusivalo. Tuo pačiu šis valiklis valo ir visas prikepimų apnašas po karšto gofravimo proceso. Nepalieka sąnašų ir labai rekomenduotinas guolių instaliacijoje šalinat jų antikorozines dangas.

 

 

TRIBOFLON MYA 502 FG yra nedegus baltas aukštatemperatūrinis perfloruotos alkil-polieterių bazinės alyvos ir mikronizuoto PTFE tirštiklio bei antikorozinių priedų be sodos nitritų pagrindo tepalas. Jis yra pilnai chemiškai ir fiziškai inertiškas visų rūšių agresyvioms skysčių bei dujų terpėms (išskyrus jo išplovimui skirtiems floruotiems tirpikliams), taip pat terminei ir jonizuotai radiacijai. Speciali priedų sistema suteikia tepalui ekstremalių apkrovų pernešimo gebą ir atsparą dėvėjimuisi. Trinties koeficientas (SRV testo rezultatas) yra išskirtinai žemas ir stabilus, garantuojant ilgalaikę suteptu šiuo tepalu trinties paviršių apsaugą. Tepalas turi aukštą mechaninį stabilumą ir mažą alyvos iš jo separaciją, kas leidžia užtikrinti tolesnį termo stabilumą ilgalaikio tepimo intervale.

TRIBOFLON MYA 502 FG yra puikiai suderinamas su plačiai naudojamų sandariklių., elastomerų, tarpinių medžiagomis, plastikais bei metalais.

Visos tepalo medžiagos atitinka Maisto ir Vaistų Administracijos (FDA) pozityvių medžiagų sąrašą ir yra sertifikuotas kaip  NSF klases H-1 maistinis tepalas netiesioginiam kontaktui su apdirbama produkcija.

TRIBOFLON MYA 502 FG yra skirtas visų tipų guolių, slydimo paviršių ir jungčių, veikiamų ekstremaliai aukštų temperatūrų ar agresyvių terpių, tepimui kai standartiniai tepalai neišlaiko tokio darbinio režimo. Dažnai šio tipo tepalas naudojams stiklo pramonės džiovyklose, apdeginimo krosnyse, šilumokaičių sistemose, tekstilės pramonės džiovyklose, chemijos pramonės maišyklėse, karštų klijų velenėlių guoliams baldų pramonėje, gofruoto popieriaus gamybos velenų tepimui ir pan.