Dujų nutekėjimo paieškų aerozolis

Dujų nutekėjimų paieškos aerozoliai

Rūšis

Tankis prie 20°C, kg/m3  

Spalva

Pagrindas

Panaudojimas, savybės

 

 

 

Molyduval

Leak Detector Spray

 

 

 

 

1000

 

 

 

 

Skaidri / balkšva puta

 

 

 

 

DVGW skystis

 

Indikacinės putojančios alyvos pagrindo aerozolis.

Patikimam nuotekų suspausto oro magistralėse atradimui skirtas aerozolis. Skystis yra nedegus, nealergizuoja odos, nesukelia apipurkšto paviršiaus korozijos. Netoksiškas ir chemiškai neutralus, bekvapis, labai ekonomiškos išeigos – nutekėjimui atrasti užtenka nedidelės užpurkšto skysčio dozės. Puiki antikorozinė apsauga, pažeista vamzdyno vieta tuo pačiu padengiama ir antikorozine – konservacine apsaugine plėvele.

 

 

Nutekėjimų paieškos aerozolis

Molyduval Leak Detector Spray skirtas patikimam nuotekų suspausto oro magistralėse atradimui. Skystis yra nedegus, nealergizuoja odos, nesukelia apipurkšto paviršiaus korozijos ir yra patvirtintas DVGW.

Savybės

·   Ekologiškai saugus, sudedamieji suspencijos elementai ir propelantas nekenkia aplinkai

·   Netoksiškas ir chemiškai neutralus

·   Bekvapis

·   Labai ekonomiškos išeigos – nutekėjimui atrasti užtenka nedidelės užpurkšto skysčio dozės

·   Puiki antikorozinė apsauga, pažeista vamzdyno vieta tuo pačiu padengiama ir antikorozine – konservacine apsaugine plėvele

·   Suderinamas su įprastinėmis vamzdynų medžiagomis, tarpinėmis, sandarikliais ir jų neardo

·   Sudėtyje turi didelę aktyviųjų substancijų koncentraciją

Pritaikymas

  • Nutekėjimo vietų paieškai dujų ir suspausto oro tiekimo linijose, žarnose, vamzdžiuose, vožtuvuose, ventiliuose, talpose po spaudimu, armatūroje, dujų balionuose ir pan. 
  • Oro kondicionavimo ir refrižeratorinėms sistemoms, kompresoriams, deguonies kaukėms, dujovežiams ir kitiems dujiniams aparatams.
  • Tinkamas acetilenui, butanui, propanui, anglies dioksidui (CO2), vandeniliui, gamtinėms dujoms, buitinėms dujoms, suskystintoms dujoms, suspausto oro sistemoms (stabdžių jungtims).
  • Netinka poliamidams.

Naudojimo patarimai

Purškite ant slėginės sistemos iš 30 - 50cm atstumo. Taikykite į įtartinas vamzdyno vietas ar jungčių taškus, įskaitant sulituotas jungtis ir suvirintas siūles. Stebėkite. Kiekviena nuoteka išsiduos išsiskiriant toje vietoje suaktyvuotoms putų puslelėms. Visuomet laikykite aerozolio balionėlį vertikaliai.

Techniniai duomenys

Specifikacija

Vnt.

Reikšmė

Spalva

 

 

skaidri

Tankis prie 20oC

SEB 181301

kg/m³

1000

Aktyviųjų substancijų pliūpsnio taškas

 

ºC

> 300