Dantratinių movų tepalas

Konsistenciniai krumplinių movų tepalai                        

Rūšis

Darbinės temperatūros, ºC

Lašėjimo temperatūra, ºC

Pagrindas

Panaudojimas, savybės

 

Molyduval

Coupling Grease

 

 

-30 iki +150

 

 

260

 

 

Sint. PAO /mineral

Pusiau sintetinis modernių technologijų movų tepalas

su specialia kompleksinių tirštiklių ir aukštų apkrovų pernešimo agentų formuluote.   Ilgaamžis, lipnus, mažinantis vibracijas, atsparus nuplovimui ir centrifuginei separacijai, puikaus atsparumo dėvėjimuisi tepalas dantratinėms, diskinėms movoms, sunkiai apkrautoms metalo pramonės atviroms pavaroms, guoliams. Rudas. OGLP0R-30 pagal DIN 51502. NLGI 0  konsistencijos klasė.   

 

 

Molyduval

Polypan LKA 1 HV

 

 

 

-20 iki 180

 

 

 

150

 

 

 

Sint PAO /LiCmplx

 

 

Pilnai sintetinis su plastiku suderinamas tepalas movoms su plastikiniais dantračiais.

Rusvas. KHC1R-20; ISO-L-XBFAA1.

 

Movų tepalų parinkimas

Krumplinės velenų movos tepimas

- sąlyginai mažas gabaritas leidžia perduoti didelius sukimo momentus (iki 135000Nm), todėl galime vadinti ekonomiškomis movomis. Velenų movos pagamintos įrengimų apsaugai ir pasižymi ilgu eksplotacijos laiku. Movos dažniausiai naudojamos smulkintuvams, siurbliams, maišyklėms, popieriaus pramonei ir kt.

Krumplinės movos su PA jungiamuoju elementu tepalas

Tai industrinės aukštos kokybės movos su geromis techninėmis savybėmis. Konstrukciniu požiūriu tai yra 2 plieninės dantytos pusmovės sujungtos gaubiančiuoju PA elementu, kuris užtikrina patikimą ir lankstų abiejų pusmovių sujungimą. Jungiamasis elementas pagamintas iš polimero, kuris gali dirbti aplinkos temperatūroje nuo -20°C iki +120°C, su trumpais temperatūros šuoliais iki +150°C.