Aliuminio liejimo formų grafitinis skystis

Šios serijos aplinkai nekenksmingas aliuminio lydinio formavimo agentas. Aliuminio lydinio formų atskyrimo priemonė yra taikoma automobilių dalims, ryšių įrangai, elektriniams įrankiams, apšvietimui, garso įrangai ir kompiuterių priedams ir kt., Jame nėra HAP ir PAHS, atitinka naujausius ROHS ir REACH aplinkos apsaugos standartus, atitinka ISO16949 įmonės reikalavimus. gamybos kokybės indeksas, ekonomiškas, plačiai naudojamas!

Aliuminio liejimo formų grafitinis atskyrimo agentas

Aliuminio liejimo aukšto spaudimo būdu atlaisvinimo skystis

1. Puikus išardymas

Kai ant formos paviršiaus išpurškiama aliuminio lydinio formų atpalaidavimo priemonė, jos veiksmingos sudedamosios dalys iš karto sudaro tankią plėvelę. Įpurškimo procese esanti membrana yra atspari aukštam slėgiui, atspari šveitimui, mažo trinties koeficiento, veiksmingai apsaugo nuo liejimo gaminių litavimo su formomis. Tai gali padėti liejimo gaminiui neprilipti prie formos ir užkirsti kelią gaminio variantui. Tuo pačiu metu puikus tepimo efektyvumas pagreitina aliuminio skysčio tekėjimą, todėl aliuminio skystis gali greitai suformuoti pelėsį.

2. Puikus paviršiaus ryškumas

Šis formos atpalaidavimo agentas naudoja retas ir specialias medžiagas. Jis gali veiksmingai išspręsti tokias problemas kaip liejimo paviršius pajuodęs, per daug vandens linijų ir šaltas uždarymas. Gali išspręsti problemas, kylančias po apdorojimo, pavyzdžiui: poliravimo ir galvanizavimo.

3. Visiškai apsaugokite pelėsį

Ši formos atpalaidavimo priemonė suformuoja apsauginę plėvelę ant formos paviršiaus. Efektyviai sumažinkite pelėsių šilumą ir sumažinkite skysto aliuminio poveikį mašinai. Teisingai parinkus aukštos kokybės formos formavimo agentą, galima veiksmingai apsaugoti formą, prailginti formos tarnavimo laiką ir sumažinti remontą.

4. Nėra anglies nusėdimo

Šią formų atlaisvinimo priemonę naudoti labai paprasta. Jokio anglies nusėdimo, nenusėdimo ertmėje, pelėsių nuosėdų ir oksidinės odos. Sutrumpinkite pelėsių valymo laiką, o jei naudosite šią formą, gaminio paviršius bus šviesus ir švarus, neturės įtakos vėlesniam purškimui, poliravimui ir paviršiaus apdorojimui.

5. Puikus aukštai temperatūrai atsparus veikimas

Šis formosatpalaidavimo agentas turi gerą terminį stabilumą ir cheminį stabilumą. Naudojimo temperatūrų diapazone jis nesioksiduoja, nedega, nerūdija pelėsio ir neišskiria likučių ant formos paviršiaus. Net esant aukštai 300 °C temperatūrai, svoris nukrito nedaug (terminis svorio netekimas ne daugiau kaip 10%). Taip užtikriname, kad esant aukštai temperatūrai ant formos susidaro stipri išimama plėvelė. Apribokite sukepinimą aukštoje temperatūroje, pasiekite tepimo ir išėmimo funkciją.

6. Geras vėsinimo efektas

Liejimo procese dėl aukštos temperatūros pelėsiai įkaista, skysto metalo temperatūra pakyla, o aukšta liejimo temperatūra sukelia liejimo defektą. Molyduval formavimo agentas veiksmingai kontroliuoja šias problemas. Tokios kaip: litavimas, pūslių susidarymas, įtrūkimai ir deginimas.

7. Aukštos saugos savybės

Šis formos atpalaidavimo agentas yra netoksiškas, nedegus, nėra korozijos ir cheminės reakcijos. Naudojimo metu formos atskyrimo priemonė neturi kenksmingų dūmų.

Aqualub FZG privalumai :

  • galimybė naudoti mažesnę tik 1 % koncentraciją,
  • todėl pagal dozimetro nustatymus ekonomiškumas yra 23 %, o iš tikrųjų matuojant LaMotte kolorimetru – 31 % ekonomiškumas;
  • galimybė liejimo procesą atlikti aukštesnėje temperatūroje;
  • produktyvumas gali būti padidintas 10,3 %, jei gaminys turėjo problemų bandymo metu.

Rūšis

Tankis prie 15ºC, kg/m3

Pagrindas

Panaudojimas, savybės

Molyduval

Aqualub FSG 30

 

Aqualub FSG 40

 

Aqualub FSG 20

 

Aqualub FSG 10

 

1200

 

1240

 

1150

 

1100

Sint POE / Vanduo + Grafitas

30%

 

40%

 

20%

 

10%

Karšto liejimo aliuminio formoms skirta grafito tepiklių vandeninė dispersija,

suteikianti saugų ir efektingą atskirimo sutepimą, šalinanti metalo prilipimus prie formų ir įrankių. Skystis turi tipinę atsparą šličiai ir užtikrina tolygų metalo liejimą. Atskietas su vandeniu naudojamas štampų sutepimui daugelyje pramoninių kalvių numetimo kūjuose ir karšto kalimo procesuose, taip pat kalvystės mašinų ir perforatorių susodinimo įrankiams išstūmimo etapuose.

Atskirimo skysčiai aliuminio, diuralio, cinko lydinių liejimui spaudimu 

Formų tepalai įvairių metalų liejimui

  1. liejimo formų atskyrimo agentai turi praskiesti grynu vandeniu, skiedimo santykiu 1:80-1:120, ir švelniai purtyti arba maišyti, kai naudojate; Skiedimo santykis yra tinkamai sureguliuotas atsižvelgiant į liejimo sudėtingumą ir formos gylį.
  2. Naudodami purškimo pistoletą arba automatinę sistemą purškite, atkreipkite dėmesį į tolygų purškimą ir išdžiovinkite.
  3. geriausia formos temperatūra yra nuo 200 °C iki 350 °C.
  4. liejimo formos formų atskyrimo priemonė, laikoma normalioje temperatūroje, atkreipkite dėmesį, kad nenušaltų, o atidarę atkreipkite dėmesį į hermetišką sandariklį ir gerai laikykite.

Aliuminio ir cinko detalių liejimo aukšto spaudimo būdu skystis

Naudojimas:

  • Rekomenduojama dozė (skiedimo santykis): bendras apdorojimas: 1:120 sudėtingas apdorojimas: 1:80, pagaliau nustatykite geriausią skiedimo santykį pagal bandymo koncentraciją, kurią naudoja technologijos personalas!
  • Jei jūsų naudojimas bus didesnis nei įprastas, susisiekite su mumis dėl techninės pagalbos.
  • Po naudojimo sumaišykite su vandeniu (atskiestas koncentratas su vandeniu).
  • Skiedimui naudokite dejonizuotą vandenį, kuris pailgins darbinio skysčio tarnavimo laiką, sumažins koncentrato naudojimą, visiškai atspindi apdorojimo skysčio veikimą.
  • Nepilkite kitų medžiagų į koncentratą ir skiediklį, nebent techninės tarnybos leidžia.
  • Kontrolinę koncentraciją galima pasiekti naudojant refraktometrą ir skiediklio koncentracijos procentinį lūžio koeficientą.

Grafitinė karšto liejimo įrengimų alyva

MOLYDUVAL Aqualub FSG 30 grafito tepiklių vandeninė dispersija, suteikianti saugų ir efektingą atskirimo sutepimą, šalinanti metalo prilipimus prie formų ir įrankių. Skystis turi tipinę atsparą šličiai ir užtikrina tolygų metalo liejimą.

Atskietas su vandeniu naudojamas štampų sutepimui daugelyje pramoninių kalvių numetimo kūjuose ir karšto kalimo procesuose, taip pat kalvystės mašinų ir perforatorių susodinimo įrankiams išstūmimo etapuose.

Grafitinio liejimo formų skysčio savybės

· Didelės koncentracijos kietieji tepikliai sudėtyje

· Užtikrina laisvą metalo tekėjimą

· šalina prilipimus

· salygoja švarų išbaigto gaminio paviršių

· mažina trintį ir dėvėjimąsi, tuo prailgindama įrankių tarnavimo

· saugo paviršių nuo prikepimų ir šlakų formavimosi

· sudėtyje neturi vaškų, karščiui neatsparių mineralinių alyvų ir yra netoksiška

Liejimo formų atskyrimo agento pritaikymas
  • kaip kalvystės ar liejinių gamybos lubrikantas plienui, aliuminiu ir neangliniams metalams
  • kaip atleidimo agentas formų ir štampų sutepimui

Naudojimo patarimai

Atskiedus demineralizuotu vandeniu santykiu 1:5 to 1:10,  tepti rankiniu būdu ar automatine purškimo sistema. Kai kuriais atvejais atskiedimas didesniu santykiu iki 1:30 - 1:40 taip pat gali duoti gerus rezultatus. Didesnės koncentracijos emulsijos gali būti naudojamos norint išlaikyti štampo ar stūmoklio temperatūras įmanomai žemesnėmis. Tačiau nerekomenduojama leisti temperatūrai nukristi žemiau nei 120°C, kas gali prailginti numatytą lubrikanto džiuvimą. Užtikrinti, kad būtų tolygai padengtas visas darbinis štampo ar stūmoklio paviršius. Tepant šluoste gali būti neįmanoma išgauti pilną paviršiaus padengimą, ko pasekoje įrankis netolygiai dils ir gali atsirasti gaminio prilipimų. Atskiedus vandeniu iš pradžiu gali likti grafito nuosėdų, kurias reikia papildomai suplakti. Automatinė tepimo įranga gali iš karto užtikrinti idealią emulsiją dėl įmontuoto joje maišytuvo. Koncentratas sandėliujant turi būti saugomas nuo šalčio. Priešingu atveju gali susidaryti netirpios frakcijos.

TECHNINIAI PARAMERAI

Specifikacija

Vnt

Reikšmė

Bazinis skystis

 

 

vanduo

Tankis prie15ºC

DIN 51757

kg/m3

1200

Spalva

 

 

pilkšvai juoda

Sieros kiekis

ASTM D-1662-595

%

0

Grafito tepiklių kiekis

 

%

ca. 30

ph-vertė

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lubricant for hot forging applications

Tepalų kompozicijoje pasirinktinai gali būti papildomų ingredientų, tokių kaip dispergentai, reologiniai modifikatoriai, biocidai, antikorozinės medžiagos, didelio slėgio priedai, putą stabdančios medžiagos, drėkinančios medžiagos, metaliniai muilai ir jų mišiniai.

Šio išradimo lubrikantas apima nuo maždaug 1 iki maždaug 99 masės procentų alyvos, geriau nuo maždaug 1 iki maždaug 70 masės procentų aliejaus ir geriausiai nuo maždaug 15 iki maždaug 40 masės procentų aliejaus. Tepalas turi maždaug nuo 1 iki maždaug 99 masės procentų grafito, geriau nuo maždaug 1 iki maždaug 30 masės procentų grafito ir geriausiai nuo maždaug 3 iki maždaug 20 masės procentų grafito. Tepalas turi nuo maždaug 1 iki maždaug 99 masės procentų fosforo priedo, geriau nuo maždaug 1 iki maždaug 80 masės procentų fosforo priedo, o geriausiai – nuo maždaug 30 iki maždaug 80 masės procentų fosforo priedo.

Kitas išradimo įgyvendinimas apima gaminio kalimo būdą. Metodas apima bešvinio tepalo užtepimo ant vieno arba abiejų kalimo aparatų arba kaltino ruošinio etapus. Ruošinys įkišamas į kalimo aparatą ir iškalamas į norimą dirbinį. Kalimo aparatas atidaromas ir gaminys lengvai nuimamas dėl tepalo. Alternatyviame įgyvendinimo variante ruošinys įkišamas prieš tepant tepalą, o ruošinio ir matricos paviršius sutepami vienu metu

Slėginio liejimo formų atskyrimo tepalas

Iš esmės bešvinis tepalas, skirtas karštajam metalų kalimui, ypač aliuminio ir aliuminio lydinių komponentų kalimui. Tepalą sudaro viena ar daugiau alyvų, grafito ir vieno ar daugiau priedų fosforo pagrindu. Taip pat gali būti naudojami papildomi priedai, tokie kaip metaliniai tepalai ir dispergentai. Tepalas nedega, kai veikiamas aukštesnėje nei 300°C temperatūroje.

Kaltiniai metalo dirbiniai dažnai naudojami įvairioms daugelio daiktų dalims, įskaitant lėktuvus, automobilius, elektroninius komponentus ir tt. Geležis tradiciškai buvo pasirinktas metalas daugeliui kaltinių metalų, tačiau daugeliui pastarųjų metų pageidaujama medžiaga keičiasi iš geležies į lengvesni lydiniai, pavyzdžiui, aliuminio lydiniai, siekiant patenkinti poreikį sumažinti bendrą medžiagos svorį. Pastaraisiais metais išaugo lengvų, aukštos kokybės ir gerai apdirbamų gaminių paklausa, todėl panašiai išaugo aliuminio lydinio kalimo technologijos.

Metalo kalimo darbe arba procese tarp metalinės formos ir formuojamo ruošinio dedama tepalas arba tepimo alyva, kad būtų išvengta jų sukibimo ir pagerintas kaltinio gaminio atskyrimas nuo metalinės formos. Tinkamas tepalas yra labai svarbus, kad būtų galima tinkamai judėti štampo ertmėse ir kad kalimo procesas būtų kartojamas kuo daugiau kartų iš eilės, pakartotinai nenaudojant tepalo. Įprasti tepalai, įskaitant alyvoje tirpius tepalus su grafitu ir vandenyje tirpius tepalus, sudarytus iš sintetinių esterių, silikoninių alyvų, grafito, didelio slėgio priedų ir paviršinio aktyvumo medžiagų, paprastai buvo naudojami kaip aliuminio lydinio kalimo tepalai.

Sunku patenkinti karšto aliuminio kalimo poreikius naudojant įprastus tepalus. Karšto aliuminio kalimo atveju esami alyvoje tirpūs tepalai turi trūkumų, tokių kaip degumas, sukelia rūkymą ir (arba) užteršimą dirbtuvėse ir pan. Visų pirma, daugelis aliejuje tirpių tepalų, kurių sudėtyje yra grafito, dega, kai naudojimo temperatūra yra aukštesnė nei 300 °C. ., kaip reikalinga karštam aliuminio kalimui, sukelia nesaugias darbo sąlygas ir padidina nelaimingų atsitikimų riziką. Be to, esami vandenyje tirpūs tepalai turi trūkumų, įskaitant reikalavimą valyti nuotekas, kad būtų kontroliuojama vandens tarša po naudojimo, dėl ko didėja sąnaudos, investicijos į įrangą ir apdorojimo neefektyvumas.

Metalo liejinių atskyrimo emulsija

Daugelis nedegių priedų buvo nesėkmingai išbandyti karštojo kalimo metu. Pavyzdžiui, buvo išbandyti halogeninti produktai, tačiau jie gamina halogenintus likučius, kurie yra nepageidaujami saugos ir aplinkosaugos sumetimais. Magnio ir borato pagrindu pagaminti antipirenai buvo išbandyti, tačiau jie sukuria likučius, kurie neigiamai veikia tepimo savybes. Organiniai antipirenai apskritai nėra veiksmingi, nes jie nėra skirti veikti aukštesnėje nei 300°C temperatūroje. Be to, stibio ir bario pagrindu pagaminti produktai paprastai nėra veiksmingi karštojo kalimo srityse.

Įprasti karšto aliuminio kalimo tepalai, kurie geriausiai palengvina štampo judėjimą, paprastai apima vieną ar daugiau organinių švino junginių, tokių kaip švino naftenatas ir švino stearatas. Švino naudojimas tepimo kompozicijose buvo nepalankus dėl pavojaus sveikatai, kurį sukelia švino išsiskyrimas į atmosferą